Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 25 Oct
kl 18:00 - 19:15
Mandgstrening
Utendørs trening for…
Thu 28 Oct
kl 18:00 - 19:30
Innetrening, Brundalen skole
Ballspill, styrke, bøy og tøy
Mon 1 Nov
kl 18:00 - 19:15
Mandgstrening
Utendørs trening for…
Wed 3 Nov
kl 17:30 - 19:30
Klubb-samling, Viva Italia
Thu 4 Nov
kl 18:00 - 19:30
Innetrening, Brundalen skole
Ballspill, styrke, bøy og tøy
Mon 8 Nov
kl 18:00 - 19:15
Mandgstrening
Utendørs trening for…
Thu 11 Nov
kl 18:00 - 19:30
Innetrening, Brundalen skole
Ballspill, styrke, bøy og tøy
Mon 15 Nov
kl 18:00 - 19:15
Mandgstrening
Utendørs trening for…
Thu 18 Nov
kl 18:00 - 19:30
Innetrening, Brundalen skole
Ballspill, styrke, bøy og tøy
Thu 25 Nov
kl 18:00 - 19:30
Innetrening, Brundalen skole
Ballspill, styrke, bøy og tøy
Thu 2 Dec
kl 18:00 - 19:30
Innetrening, Brundalen skole
Ballspill, styrke, bøy og tøy
Thu 9 Dec
kl 18:00 - 19:30
Innetrening, Brundalen skole
Ballspill, styrke, bøy og tøy
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 25 Oct
kl 18:00 - 19:15
Mandgstrening
Utendørs trening for…   Les mer  
Fri 22 Oct
kl 18:00 - 21:00
Natt-O-løp/samling
Dragvoll, idrettsbygget
Natt-O-løp/samling for alle, på Dragvoll.Samme…   Les mer  
Mon 18 Oct
kl 18:00 - 19:15
Mandgstrening
Utendørs trening for…   Les mer  
Mon 11 Oct
kl 18:00 - 19:15
Mandgstrening
Utendørs trening for…   Les mer  
Wed 6 Oct
kl 18:00 - 19:00
Trening for barn og ungdom
Diverse orienteringsaktiviteter tilpasset barn og…   Les mer  
Mon 4 Oct
kl 18:00 - 19:15
Mandgstrening
Utendørs trening for…   Les mer  
Wed 29 Sep
kl 18:00 - 19:00
Trening for barn og ungdom
Diverse orienteringsaktiviteter tilpasset barn og…   Les mer  
Mon 27 Sep
kl 18:00 - 19:15
Mandgstrening
Utendørs trening for…   Les mer  
Sat 25 Sep
kl 13:00 - 18:00
Klubbsamling, Stykket/Bymarka
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 18:00 - 19:00
Trening for barn og ungdom
Diverse orienteringsaktiviteter tilpasset barn og…   Les mer  
Mon 20 Sep
kl 18:00 - 19:15
Mandgstrening
Utendørs trening for…   Les mer  
Wed 15 Sep
kl 18:00 - 19:00
Trening for barn og ungdom
Diverse orienteringsaktiviteter tilpasset barn og…   Les mer  
Mon 13 Sep
kl 18:00 - 19:15
Mandgstrening
Utendørs trening for…   Les mer  
Thu 9 Sep
kl 18:00 - 20:00
Ungdomsløp 8
  Les mer  
Wed 8 Sep
kl 18:00 - 19:00
Trening for barn og ungdom
Diverse orienteringsaktiviteter tilpasset barn og…   Les mer  
Mon 6 Sep
kl 18:00 - 19:15
Mandgstrening
Utendørs trening for…   Les mer  
Fri 3 Sep
kl 18:00 - 20:00
Ungdomsløp 7
  Les mer  
Wed 1 Sep
kl 18:00 - 19:00
Trening for barn og ungdom
Diverse orienteringsaktiviteter tilpasset barn og…   Les mer  
Mon 30 Aug
kl 18:00 - 19:15
Mandgstrening
Utendørs trening for…   Les mer  
Thu 26 Aug
kl 18:00 - 20:00
Ungdomsløp 6
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 18:00 - 19:00
Trening for barn og ungdom
Diverse orienteringsaktiviteter tilpasset barn og…   Les mer  
Mon 23 Aug
kl 18:00 - 19:15
Mandgstrening
Utendørs trening for…   Les mer  
Thu 19 Aug
kl 18:00 - 20:00
Ungdomsløp 5
  Les mer  
Wed 18 Aug
kl 18:00 - 19:00
Trening for barn og ungdom
Diverse orienteringsaktiviteter tilpasset barn og…   Les mer  
Mon 16 Aug
kl 18:00 - 19:15
Mandgstrening
Utendørs trening for…   Les mer  
Mon 9 Aug
kl 18:00 - 19:15
Mandgstrening
Utendørs trening for…   Les mer  
Mon 28 Jun
kl 18:00 - 19:00
Mandagstrening
Utendørs trening for…   Les mer  
Sat 26 Jun
kl 11:00 - 15:00
"Mandagstrening" på en lørdag
Vassfjellet/Melhus
Langtur i Vassfjellet   Les mer  
Mon 21 Jun
kl 18:00 - 19:00
Mandagstrening
Utendørs trening for…   Les mer  
Wed 16 Jun
kl 18:00 - 20:00
Klubbmesterskap og trening
  Les mer  
Mon 14 Jun
kl 18:00 - 19:00
Mandagstrening
Utendørs trening for…   Les mer  
Wed 9 Jun
kl 18:00 - 19:00
Trening for barn og ungdom
Trening for barn og ungdom   Les mer  
Mon 7 Jun
kl 18:00 - 19:00
Mandagstrening
Utendørs trening for…   Les mer  
Thu 3 Jun
kl 18:00 - 20:00
Ungdomsløp 3
Ungdomsløp 3   Les mer  
Wed 2 Jun
kl 18:00 - 19:00
Trening for barn og ungdom
Trening for barn og ungdom   Les mer  
Mon 31 May
kl 18:00 - 19:00
Mandagstrening
Utendørs trening for…   Les mer  
Fri 28 May
kl 18:00 - 20:00
Sprintløp, Trondheim Open
Trondheim Open, løp1 (av 3)   Les mer  
Thu 27 May
kl 18:00 - 20:00
Ungdomsløp 2
Ungdomsløp 2   Les mer  
Wed 26 May
kl 18:00 - 19:00
Trening for barn og ungdom
Trening for barn og ungdom   Les mer  
Mon 24 May
kl 18:00 - 19:00
Mandagstrening
Utendørs trening for…   Les mer  
Thu 20 May
kl 18:00 - 20:00
Ungdomsløp 1
Ungdomsløp 1   Les mer  
Wed 19 May
kl 18:00 - 19:00
Trening for barn og ungdom
Trening for barn og ungdom   Les mer  
Wed 12 May
kl 18:00 - 19:00
Trening for barn og ungdom
Trening for barn og ungdom   Les mer  
Mon 10 May
kl 18:00 - 19:00
Mandagstrening
Utendørs trening for…   Les mer  
Wed 5 May
kl 18:00 - 19:00
Trening for barn og ungdom
Trening for barn og ungdom   Les mer  
Mon 3 May
kl 18:00 - 19:00
Mandagstrening
Utendørs trening for…   Les mer  
Wed 28 Apr
kl 18:00 - 19:00
Trening for barn og ungdom
Trening for barn og ungdom   Les mer  
Levert av IdrettenOnline